user-controlpanel

reviewers-controlpanel

شمارش معکوس تا برگزاری همایش
برگزاری همایش به پایان رسیده است.
پوستر همایش
کارگاه های آموزشی

پیام جناب آقای دکتر محمدابراهیم مرجانی دبیر علمی اولین همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت
1396/05/18

شکرخداوندی که نعمت عقل و شعور را به بندگان خود عطا فرمود تا بکاوند، جستجو کنند و افق های جدید را در مقابل منظر چشمان خود بگشایند.

اینجانب محمدابراهیم مرجانی، افتخاردارم که به عنوان دبیر علمی "اولين همايش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت" در خدمت اساتید، همکاران دانشگاهی و پژوهشگران عزیز باشم. .سعی ما بر اين است كه بتوانيم در اين همايش بزرگ، از منظر علمی بسیار قوی ظاهر شده  و تازه ترین یافته های علمی را در اختیار جامعه و دست اندرکاران حوزه سلامت قراردهيم.

جدا از نقش ورزش درجامعه امروز به عنوان پدیده اجتماعی پیشرو، به نظر می رسد با توجه به آمار و ارقامی که سازمان های ذیربط در خصوص سلامت و مرگ و میر در کشور ارائه می کنند، ورزش حلقه مفقوده سلامت در جامعه امروز است. بنابراین، امیدوارم  با ارایه یافته های کاربردی و دستآوردهای ارزشمند پژوهشگران و اساتید حوزه های پزشکی و ورزشی،  به نمود این حلقه مفقوده کمکی شایسته شود.

اکنون که فرصتی فراهم شده است تا دوباره به بهانه ارائه دستاوردهای پژوهشی در حوزه علوم ورزشی وسلامت گردهم آئیم، از کلیه فرهیختگان و پژوهشگران گرامی دعوت می شود با حضورسبزشان در این همایش، به ارتقای علمی آن بیفزآیند .

منتظر قدوم مبارک شما سروران گرامی و میهمانان فرهیخته در روز پنجشنبه  16شهریور ماه 1396 در دانشگاه علوم پزشکی آبادان هستیم.

                                      

دکتر محمدابراهیم مرجانی

دبیر علمی همایش

18 مردادماه 1396