user-controlpanel

reviewers-controlpanel

شمارش معکوس تا برگزاری همایش
برگزاری همایش به پایان رسیده است.
پوستر همایش
کارگاه های آموزشی

پیام قائم مقام همایش: دکتر بهرام مرادی
1396/05/18

پیام دبیر اجرایی همایش: دکتر بهرام مرادی                                     

با توجه به بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند: از جوانان 3 چیز می خواهم. تحصیل، تهذیب، ورزش و همچنین با تأکید مکرر بر تهاجم فرهنگی و جنگ نرم که خطرناک تر از جنگ نظامی است، مارا بر آن داشت تا با تأسیس مرکزی با عنوان «بیداردل» سعی در ارایه خدمات مختلف فرهنگی- ورزشی-هنری-علمی و گردشگری در سطح ملی و بین المللی داشته باشیم.
این مرکز از آبان ماه 1384 تا کنون در ادارات، سازمان ها و نیروهای مسلح ارائه خدمات نموده و بیش از 50 هزار نفر را بصورت مستقیم و نیم میلیون نفر را بصورت غیر مستقیم تحت پوشش دوره های علمی- آموزشی و سایر خدمات قرار داده است.
از جمله طرح سلامت و پیشگیری از آسیب های اجتماعی سال 1392 که با حمایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر و سایر ادارات کل در استان خوزستان اجرا گردید، و در حال حاضر با اجرای طرح سلامت، اشتغال و کارآفرینی با محور ورزش و هنر، سعی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی را داشته و در این همایش علمی که توسط جناب آقای دکتر ایمان زکوی؛ رئیس اولین همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت و  رئیس کمیته تحقیق و پژوهش مرکز آموزش تخصصی ورزش و هنر بیداردل در استان خوزستان  درحال برگزاری است، امید آن داریم کلیه فارغ التحصیلان دانشگاهی، دانشجویان، اساتید و پژوهشگران عزیز در رشته های مختلف با محور ورزش و هنر با ما همکاری نموده تا بتوانیم در اجرای اهداف فوق گامی بسزا برداریم.                                              

من توفیق الله: دکتر بهرام مرادی