user-controlpanel

reviewers-controlpanel

شمارش معکوس تا برگزاری همایش
42
تاریخ های مهم همایش
آخرین مهلت ثبت نام »
1396/05/20
آخرین مهلت ارسال چکیده و اصل مقالات »
1396/05/15
تاریخ برگزاری همایش »
1396/06/16
پوستر همایش
اخبار سایت

دبیرخانه همایش به اطلاع می رساند پیرو مکاتبات انجام شده، دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران حمایت رسمی و علمی خود از همایش را اعلام نموده و اساتید بزرگوار دانشکده علوم ورزشی این دانشگاه در کمیته های علمی و داوری همایش حضور خواهند داشت.

1396/04/26 اطلاعات بیشتر ...

جلسه شورای سیاست گذاری همایش در تاریخ 21 تیرماه 96 با حضور رئیس همایش (دکتر ایمان زکوی)، معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی آبادان و دبیر کل همایش (دکتر محمد نوری)، مدیر پژوهشی دانشگاه و مدیر علمی همایش (دکتر هدا مجیری)، مدیر اجرایی همایش (مهندس مهدی شیبانی)، اعضای محترم هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی آبادان و اعضای شورای سیاست گذاری همایش در محل دانشگاه علوم پزشکی آبادان برگزار گردید. در این جلسه اعضای شورا راهکارهایی جهت بهتر برگزار شدن این همایش ارائه دادند و این راهکارها مورد بررسی، بحث و تبادل قرار گرفتند. در این جلسه علاوه بر محورهای اصلی همایش، چندین محور به عنوان محورهای ویژه همایش توسط اعضای کمیته علمی همایش و هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی آبادان مطرح شد و پس از بررسی، 6 محور به عنوان *محورهای ویژه همایش* اعلام گردید که عبارتند از:

 

1. ورزش و عوامل محیطی (ریزگردها، رطوبت و گرما و ...)

2. فعالیت بدنی و غدد درون ریز

3. سلامت ورزش (پیشگیری و کنترل بیماری و ...)

4. ورزش در بیماران و گروه های خاص (کودکان، بانوان و سالمندان)

5. دوپینگ و مکمل های ورزشی (فعالیت های بدنی و مکمل ها)

6. روانشناسی عمومی، بالینی و ورزشی

 

1396/04/24 اطلاعات بیشتر ...

پیوستن افتخارآمیز استاد برجسته رفتار حرکتی ایران جناب آقای دکتر حمیدرضا طاهری (استاد تمام و ریاست محترم دانشکده علوم ورزشی دانشگاه فردوسی مشهد) به کمیته علمی اولین همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت

1396/04/23 اطلاعات بیشتر ...

دبیرخانه همایش به اطلاع می رساند پیرو مکاتبات انجام شده، دانشگاه فردوسی مشهد حمایت رسمی و علمی خود از همایش را اعلام نموده و اساتید بزرگوار دانشکده علوم ورزشی این دانشگاه در کمیته های علمی و داوری همایش حضور خواهند داشت.

1396/04/22 اطلاعات بیشتر ...

پیوستن افتخار آمیز استاد برجسته مدیریت و برنامه ریزی ورزشی ایران جناب آقای دکتر مهرعلی همتی نژاد (استاد تمام دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه گیلان) به کمیته علمی اولین همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت

1396/04/17 اطلاعات بیشتر ...

دبیرخانه همایش به اطلاع می رساند؛ طی حکمی توسط رئیس همایش، سرکار خانم دكتر هدا مجيري فروشاني (عضو هیات علمی و مدیر پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی آبادان و متخصص فارماكولوژي) به سمت *مدیر علمی* اولین همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت منصوب شدند. لازم به ذکر است ایشان عضو کمیته علمی و هیات داوران نیز می باشد.         

1396/04/17 اطلاعات بیشتر ...

دبیرخانه همایش به اطلاع می رساند؛ با توجه به درخواست مکرر پژوهشگران و اساتید گرامی جهت تغییر زمان همایش به دلیل تداخل زمان برگزاری همایش با زمان مصاحبه دکتری و امتحانات دانشجویان، بنا بر تصمیم شورای سیاست گذاری همایش، زمان برگزاری همایش به تاریخ 16 شهریور ماه انتقال یافت. لازم به ذکر است آخرین زمان ارسال مقالات 15مرداد 1396 می باشد.

1396/03/31 اطلاعات بیشتر ...

دبیرخانه همایش به اطلاع می رساند پیرو مکاتبات انجام شده، دانشگاه شهید باهنر کرمان حمایت رسمی و علمی خود از همایش را اعلام نموده و اساتید بزرگوار دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی این دانشگاه در کمیته علمی و داوری همایش حضور خواهند داشت.

1396/03/25 اطلاعات بیشتر ...

پیوستن افتخار آمیز استاد برجسته آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی ایران جناب آقای دکتر منصور صاحب الزمانی (استاد تمام و ریاست محترم دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه شهید باهنر کرمان) به کمیته علمی اولین همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت

1396/03/25 اطلاعات بیشتر ...

روابط عمومی دبیرخانه همایش به اطلاع می رساند؛ در تاریخ 26 بهمن 1395 رونمایی از پوستر "اولین همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت" با حضور دانشجویان، پژوهشگران، اساتید و جمعی از مسئولین شهرستان باغملک و استان خوزستان در دانشگاه پیام نور واحد باغملک برگزار گردیده است، لذا در همین راستا دانشگاه پیام نور واحد باغملک موافقت رسمی خود را طی یک نامه رسمی جهت برگزاری این همایش اعلام نموده است. اما ظاهراً مسئولین دانشگاه پیام نور باغملک بدون هماهنگی با دانشگاه پیام نور استان خوزستان، اقدام به صدور مجوز همایش نموده اند و مشکلات زیادی را برای همایش بوجود آوردند. لذا به همین دلیل و عدم تعامل دوسویه، ارتباط این همایش با دانشگاه پیام نور به طور کامل قطع گردیده است و مجوز جدید به همراه تفاهم نامه همکاری بین همایش و دانشگاه علوم پزشکی آبادان منعقد گردیده است.

لازم به ذکر است؛ از این پس این همایش  تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی آبادان برگزار خواهد شد.

1396/03/22 اطلاعات بیشتر ...

روابط عمومی دبیرخانه همایش به اطلاع می رساند؛ اولین همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) نمایه شده است. برای مشاهده ثبت این همایش در پایگاه ISC  به لینک زیر مراجعه کنید.

http://mcl.isc.gov.ir/confirmedConferences.aspx

کد ثبت همایش در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC): : 96170-53002 

لازم به ذکر است مقالات پذیرفته شده پس از برگزاری همایش در پایگاه ISC نمایه خواهد شد.

1396/03/20 اطلاعات بیشتر ...

روابط عمومی دبیرخانه همایش به اطلاع می رساند دبیر شورای راهبردی ورزش مناطق آزاد کشور جناب آقای بیژن شیری به عنوان عضو ویژه کمیته علمی و همچنین سخنران کلیدی همایش حضور خواهند داشت.

1396/03/20 اطلاعات بیشتر ...

دبیرخانه همایش اعلام می دارد؛ پیرو مکاتبات انجام شده با مرکز تخصصی ANCCP کشور ایتالیا، گوهینامه پذیرش مقاله و همچنین گواهینامه شرکت در همایش توسط مرکز علمی ANCCPکشور ایتالیا به تمامی پژوهشگرانی که مقالات آن ها پذیرش شده است و یا بدون ارائه مقاله  فقط همایش شرکت کنند، ارائه خواهد شد.

لازم به ذکر است؛ پژوهشگران گرامی در پنل خود، قسمت (ثبت خدمات- خدمات ویژه)، گزینه *گواهینامه معتبر و  قابل استعلام از مرکز  ANCCP  کشور ایتالیا* را اتنخاب نمایند تا این گواهینامه برای آنان صادر شود.

نمونه گواهینامه مرکز علمی ANCCPکشور ایتالیا در تصویر کناری ارائه شده است.

1396/03/08 اطلاعات بیشتر ...

پیوستن افتخار آمیز استاد برجسته فیزیولوژی ورزشی ایران جناب آقای دکتر سیدرضا عطارزاده حسینی (استاد تمام دانشگاه فردوسی مشهد) به کمیته علمی اولین همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت

1396/02/28 اطلاعات بیشتر ...

دبیرخانه همایش به اطلاع می رساند پیرو مکاتبات انجام شده، دانشگاه تهران حمایت رسمی خود از همایش را اعلام نموده و اساتید بزرگوار دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی این دانشگاه در کمیته علمی همایش حضور خواهند داشت.

1396/03/20 اطلاعات بیشتر ...

دبیرخانه همایش به اطلاع می رساند پیرو مکاتبات انجام شده، دانشگاه بیرجند حمایت رسمی خود از همایش را اعلام نموده و اساتید بزرگوار دانشکده علوم ورزشی این دانشگاه در کمیته علمی همایش حضور خواهند داشت.

1396/03/20 اطلاعات بیشتر ...

روابط عمومی دبیرخانه همایش به اطلاع می رساند اولین همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت در پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID) نمایه شده است. برای مشاهده صفحه مربوط به همایش به لینک زیر مراجعه کنید.

http://fa.seminars.sid.ir/SeminarListPaper.aspx?ID=1744

لازم به ذکر است مقالات پذیرفته شده پس از برگزاری همایش در پایگاه SID نمایه خواهد شد.

1396/03/20 اطلاعات بیشتر ...

روابط عمومی دبیرخانه همایش به اطلاع می رساند بنا به توافق های صورت گرفته بین دبیرخانه همایش و دبیرخانه مجله علمی تخصصی تحقیقات کاربردی علوم ورزش بدون مرز، تمامی مقالات پذیرفته در همایش به صورت رایگان در این نشریه چاپ خواهد شد.

آدرس سایت مجله تحقیقات کاربردی علوم ورزش بدون مرز:

http://jarsport.ir

1396/03/20 اطلاعات بیشتر ...

دبیرخانه اولین همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت با توجه به اعلام نتایج آزمون دکترا و درخواست های مکرر پژوهشگران عزیز، آمادگی دارد به پژوهشگرانی که مایل به انجام داوری سریع مقالات و دریافت گواهی پذیرش موقت هستند، خدمات مربوطه را ارائه نماید.

1396/03/20 اطلاعات بیشتر ...

با توجه به قرار داد منعقد شده بین دبیرخانه همایش و انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا) تمامی مقالات اولین همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت دانشگاه علوم پزشکی پزشکی آبادان  در سایت سیویلیکا نمایه خواهد شد و به تمامی مقالات کد ملی COI تعلق خواهد گرفت.

لینک نمایه همایش در پایگاه سیولیکا:

https://www.civilica.com/Calendar-ASSH01=%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D9%87%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%85%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D9%88-%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1.html

1396/03/20 اطلاعات بیشتر ...

با عنایت به حضور اساتید برجسته و ارزشمند کشور و حمایت رسمی نهادهای مختلف علمی و اجرایی معتبر و جایگاه بسیار مهم جامعه متعهد علمی دانشگاهی کشور، رعایت اخلاق حرفه ای و اصول اولیه علمی از الزامات تهیه و ارسال آثار علمی پژوهشی می باشد.

1396/01/28 اطلاعات بیشتر ...


بنا به اعلام روابط عمومی دبیرخانه همایش با رایزنی های انجام شده تمامی مقالات پذیرش شده همایش قابلیت چاپ در مجلات معتبر SCOPUS ، ISI و PUBMED مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد اسلامی را خواهند داشت. لیست مجلات متعاقبا اعلام خواهد شد.

1396/01/28 اطلاعات بیشتر ...

طبق اعلام روابط عمومی دبیرخانه به نقل از رییس همایش جناب آقای  زکوی، به 3 مقاله برتر در بخش ارائه سخنرانی و 3 مقاله برتر در بخش ارائه پوستری جوایز نفیسی اهدا خواهد شد. لازم به ذکر است این مقالات برتر از بین مقالاتی انتخاب خواهند شد که توسط پژوهشگران به صورت حضوری ارائه شوند.

1396/02/02 اطلاعات بیشتر ...

پیوستن افتخار آمیز استاد برجسته ملی و بین المللی جناب آقای دکتر عباسعلی گائینی (استاد تمام دانشگاه تهران) به کمیته علمی اولین همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت

با توجه به توافقات صورت گرفته، دکتر گائینی یکی از سخنرانان ویژه اولین همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت خواهند بود و در روز برگزاری همایش (15 تیرماه 1396) حضور پیدا خواهند کرد.                                         

این اتفاق بزرگ را به جامعه ورزشی و همچنین مردم  خونگرم استان خوزستان تبریک می گوییم.  

1396/03/20 اطلاعات بیشتر ...

پیوستن افتخار آمیز دکتر مسعود نیکبخت (دانشیار و عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز) به عنوان کمیته علمی و هیات داوران اولین همایش ملی دستاوردهای  علوم ورزشی و سلامت

1396/03/20 اطلاعات بیشتر ...

"مراسم رونمایی از پوستر اولین همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی وسلامت با حضور پژوهشگران، اساتید دانشگاه و مسئولین و نیرهای مسلح استان خوزستان، جانبازان مدافع حرم، روحانیون  مطرح استان و شهرستان"

در این برنامه، انتصاب ایمان زکوی به سمت "رئیس کمیته علمی و پژوهشی کنفدراسیون بین المللی ورزش های کامبت ایران، خاورمیانه و آسیا" با حضور مسئولین شهرستان باغملک و استان خوزستان، روحانیون مطرح شهرستان و خوزستان (حجه السلام والمسلمین سید محسن موسوی (معروف به سید عرب) و سید قاسم موسوی)، جانبازان مدافع حرم و معاونت آموزشی و پژوهشی دانشکده علوم پزشکی آبادان جناب دکتر محبوبی صورت گرفت.

1396/02/02 اطلاعات بیشتر ...

انتصاب  ایمان زکوی (رئیس همایش) به سمت رئیس کمیته علمی و پژوهشی کنفدراسیون بین المللی ورزش های کامبت ایران، خاورمیانه و آسیا

استاد فرهیخته،پژوهشگر علوم ورزشی جناب آقای  ایمان زکوی در روز سه شنبه (26 بهمن 1396) با حضور نیروهای مسلح، نخبگان اساتید دانشگاهی، اعضای شورای شهر، روحانیون مطرح و اکثریت مسئولین خوزستان و همچنین رئیس کل کنفدراسیون بین المللی ورزش های کامبت ایران، خاورمیانه و آسیا (جناب دکتر بهرام مرادی) به سمت "رئیس کمیته علمی و پژوهشی کنفدراسیون بین المللی ورزش های کامبت ایران، خاورمیانه و آسیا" منصوب گردید. اعضای کمیته علمی، هیات داوران و کمیته اجرایی و همچنین دبیر خانه همایش این افتخار بزرگ را به مردم عالم پرور شهرستان باغملک تبریک عرض می نمایند.

1396/02/02 اطلاعات بیشتر ...

پیام استاد سید داریوش شفیعی مشاور طرح و برنامه و کارافرینی اولین همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی  و سلامت با هدف کارافرینی

نخبگان کارافرین دریک نگاه....

 

دانشمندان علوم اجتماعی، روانشناسی،اقتصادومدیریت هریک تعاریف خاصی ازنخبگان کارافرینی دارند.اماانچه دراکثر نظریه ان هامی توان مشاهده کرد.این نکته است که کارآفرینان نخبه محورتوسعه اقتصادی بوده اند.وباتخریب روش های سنتی وناکارآمد پیشین ،شیوه های کارامدنوین رابه نظام  اقتصادی جامعه هدیه کرده اند.اصولا کارآفرین نخبه به کسی گفته میشود که ازدانش تخصصی وحرفه ای خود باطی کردن مسیر ریسک وخطرپذیری حتی بدون سرمایه اقدام به نوآوری کرده وبااین خلاقیت راه حل هاوروش های میانبر، زیرکانه وجدید کارآفرینی وکالا آفرینی علمی رابه مرحله عمل واجرارسانده است. سرزندگی وفضیلت به افراد پراراده ای اطلاق می شود که خلاقیت ،اراده ،پایداری وموفقیت اجتناب ناپذیرشان ،آن ها را به نخبگان ،رهبران وقهرمانان تبدیل می کنند.طبق تحقیقات شهودی نخبه کارافرین ارزش هارا تغییرمی دهد وماهیت ان هارادچارتحول می نماید .

1396/04/16 اطلاعات بیشتر ...

حضور افتخار آمیز دکتر محمد محبوبی معاون آموزشی و پژوهشی  دانشکده علوم پزشکی آبادان در کمیته علمی همایش

حضور  افتخار آمیز دکتر محمد محبوبی، معاونت آموزشی و پژوهشی دانشکده علوم پزشکی آبادان در اولین همایش ملی علوم ورزشی و سلامت عنوان کمیته علمی

دبیرخانه همایش پیوستن این استاد برجسته کشوری را به کمیته علمی همایش به همشریان عزیز و جامعه علمی تبریک عرض می نماید.

1396/03/20 اطلاعات بیشتر ...

در حال حاضر با اجرای طرح سلامت، اشتغال و کارآفرینی با محور ورزش و هنر، سعی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی را داشته و در این همایش علمی که توسط جناب آقای دکتر ایمان زکوی؛ رئیس اولین همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت و  رئیس کمیته تحقیق و پژوهش مرکز آموزش تخصصی ورزش و هنر بیداردل در استان خوزستان درحال برگزاری است، امید آن داریم کلیه فارغ التحصیلان دانشگاهی، دانشجویان، اساتید و پژوهشگران عزیز در رشته های مختلف با محور ورزش و هنر با ما همکاری نموده تا بتوانیم در اجرای اهداف فوق گامی بسزا برداریم.   

1396/03/20 اطلاعات بیشتر ...

معرفی مرکز آموزش تخصصی ورزش و هنر بیدار دل توسط دکتر بهرام مرادی رئیس مرکز آموزش تخصصی ورزش و هنر بیدار دل کل کشور، رئیس کنفدراسیون بین المللی ورزش های کامبت آسیا و خاورمیانه و قائم مقام اولین همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت

ایشان به عنوان قائم مقام همایش قصد دارند؛ مرکز آموزش تخصصی ورزش و هنر بیدار دل را به جامعه پژوهشی ورزشی معرفی نمایند.

جهت مشاهده  اهداف مرکز آموزش تخصصی ورزش و هنر بیدار دل در منوی اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

1395/11/19 اطلاعات بیشتر ...

پیوستن جناب دکترنادر رهنما (استاد تمام ، دکترای تخصصی آسيب شناسي ورزشي و حركات اصلاحي از دانشگاه ليورپول جان مورث انگلستان) در کمیته علمی همایش

 

1396/03/20 اطلاعات بیشتر ...

پیام دبیر علمی همایش: دکتر مرتضی طیبی

با درود فراوان، اکنون که فرصتی فراهم شده است تا دوباره به بهانه ارائه دست‌آوردهای پژوهشی در حوزه علوم ورزشی مرتبط با سلامت گردهم آئیم، از کلیه فرهیختگان و پژوهشگران حوزه تربیت بدنی و علوم ورزشی و سلامت کشور دعوت می شود تا با حضور در این همایش به ارتقای علمی آن بیفزآیند .

جدا از نقش ورزش  در جامعه امروز به عنوان پدیده اجتماعی پیشرو، به نظر می رسد با توجه به آمار و ارقامی که سازمان های ذیربط در خصوص سلامت، و مرگ و میر در کشور ارائه می کنند، ورزش حلقه مفقوده سلامت در جامعه امروز است.

امید است با نمایش این دستآوردهای ارزشمند به نمود این حلقه مفقوده کمکی شایسته شود تا بهانه ای جهت به کارگیری زحمات استادان، دانشجویان و پژوهشگران فرهیخته این حوزه در بخش سلامت جامعه گردد.

چشم انتظار دیدار شما در اولین همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی در استان خوزستان به تاریخ پانزدهم تیرماه یک هزارو سیصد و نود و شش هجری خورشیدی هستیم.

 

1396/04/22 اطلاعات بیشتر ...

دکتر مهدی مقرنسی: دانشیار دانشگاه بیرجند، هیئت تحریریه دوفصلنامه مطالعات کاربردی علوم زیستی در ورزش و عضو هیئت علمی اولین همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت

1396/03/20 اطلاعات بیشتر ...

امروزه به دليل گذر اپيدميولوژيك يعني جايگزيني بيماري هاي غيرواگير به جاي بيماري هاي واگير به خاطر كنترل عوامل بيولوژيك از يك طرف و نقش رفتارهاي ناهنجار بهداشتي و سبك زندگي و شيوه هاي تغذيه در افزايش ميزان بيماري هاي غيرواگيردار از طرف ديگر، لزوم تغيير نگرش در مراقبت و بهداشت را با هدف حفظ و ارتقاي سلامتي ايجاب مي كند. با توجه به موارد ذكر شده نقش بي تحركي  به عنوان يكي از عوامل اصلي در شيوع بيماري ها و بروز مرگ، حائز اهميت مي باشد.

1396/03/20 اطلاعات بیشتر ...

 •  
   

1396/03/20 اطلاعات بیشتر ...

 • تربیت بدنی و علوم ورزشی  از جهات مختلف با علوم پایه و علوم تندرستی پیوند یافته، اثر و نقش آن در  توانبخشی و بهسازی جسمی و روانی افراد جامعه غیر قابل انکار است و در نظام جمهوری اسلامی ایران از جایگاه و منزلت ویژه ای برخوردار میباشد. دامنه فعالیت و کارآئی تربیت بدنی و علوم ورزشی در امر آموزش و پرورش و بهداشت فردی و اجتماعی بسیار وسیع و گسترده است به طوری که تمام گروههای سنی را در بر میگیرد. علاوه بر این ترتیب بدنی و ورزش بعنوان یک عامل پیشگیرنده از بروز برخی از ناراحتی ها و عوارض جسمی و روحی نیز مورد توجه بوده و ثابت شده است که از پیشروی پاره ای از بیماری ها مانند امراض قند و نارسائی های قلبی – عروقی و ... جلوگیری بعمل می آورد.

   

1396/03/20 اطلاعات بیشتر ...

حضور افتخار آمیز دکتر حمید آقا علی نژاد (استاد تمام دانشگاه تربیت مدرس تهران و رئیس همایش های پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی تهران) به عنوان کمیته علمی و هیات داوران اولین همایش ملی دستاوردهای علوم ورزشی و سلامت

1396/03/20 اطلاعات بیشتر ...

1396/03/20 اطلاعات بیشتر ...

  محورهای همایش
  محورهای ویژه همایش:

  -. ورزش و عوامل محیطی (ریزگردها، رطوبت و گرما و ...)

  -. فعالیت بدنی و غدد درون ریز

  -. سلامت ورزش (پیشگیری و کنترل بیماری و ...)

  -. ورزش در بیماران و گروه های خاص (کودکان، بانوان و سالمندان)

  -. دوپینگ و مکمل های ورزشی (فعالیت های بدنی و مکمل ها)

  -. روانشناسی عمومی، بالینی و ورزشی

   

  محورهای اصلی همایش:
   
  - مدیریت ورزشی
   
  - فیزیولوژی ورزشی و تغذیه
   
  - پزشکی ورزشی
   
  - آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی
   
  - رفتار حرکتی و روانشناسی ورزشی
   
  - بیومکانیک و مهندسی ورزشی

  - حقوق ورزشی و جامعه شناسی ورزشی
   
  - یادگیری حرکتی
   
   
   
   
  کانال تلگرام

  tghamayeshpnu2

  دبیرخانه کنفرانس

  خوزستان / اهواز / نادری شرقی / نبش اتوبان آیت الله بهبهانی / مجتمع اریکه ایرانیان / طبقه دوم / واحد 6

  E-mail 1: info@hamayeshpnu.ir

  E-mail 2: hamayeshpnukh@gmail.com

  09386732623

  09398135011

  06143725878

  تاریخ های مهم کنفرانس

  آخرین مهلت ثبت نام:

  96/05/20

  آخرین مهلت ارسال چکیده و اصل مقالات:

  96/05/15

  تاریخ برگزاری همایش:

  96/06/16

  امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶
  آمار بازدید سایت
  بازدید امروز :
  12
  بازدید دیروز :
  191
  بازدید کل :
  67984
  برگزار کنندگان همایش
  بیدار دل دانشگاه علوم پزشکی آبادان
  حامیان علمی همایش
  سیولیکا sid پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) دانشگاه تهران دانشگاه شهید باهنر کرمان دانشگاه بیرجند دانشگاه فردوسی مشهد دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران دانشگاه فرهنگیان دانشگاه آزاد اسلامی اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان وزارت ورزش و جوانان نشریه علوم کاربردی ورزش بدون مرز سینمای رزمی عالیوود